
Тормозные колодки передние DELPHI LP1819 HYUNDAI KIA KIA (DYK)
1 191 ₴
- Готово к отправке
- Код: LP1819
- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
Артикул
LP1819
Бренд
DELPHI
Знак відповідності нормам
E9 90R-02A0823/2097
Номер WVA
23966 23987 23988
Гальмівна система
Mando
Додатковий виріб/додаткова інформація 2
з протискрипною пластиною
Додатковий виріб / додаткова інформація
без приладдя
Матеріал фрикційного покриття
Низькометалев.
Контакт попередження про знос
з акустичною системою попередження про знос
Ширина 1 [мм]
130
Ширина 2 [мм]
130
Висота 1 [мм]
58
Висота 2 [мм]
58
Товщина 1 [мм]
16
Товщина 2 [мм]
16
Комплект гальмівних колодок передній HYUNDAI I30, KONA, KONA/SUV; KIA CARENS II, CEE'D, CERATO II, PRO CEE'D 1.0-2.0LPG 07.02-
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | Delphi |
| Код запчасти | LP1819 |
| Состояние | Новое |
| Ширина внутренней накладки | 130.2 мм |
| Ширина наружной накладки | 130 мм |
| Высота внутренней накладки | 58.1 мм |
| Высота внешней накладки | 58.1 мм |
| Толщина внутренней накладки | 16.4 мм |
| Толщина внешней накладки | 16.4 мм |
| Комплектация колодок | Без аксессуаров |
| Датчик износа колодок | С акустической индикацией |
| Совместимость с маркой | Hyundai, Kia |
| Совместимость с моделью | Carens, Cerato Koup, I30, Pro Ceed, Ceed, Cerato |
- Цена: 1 191 ₴


