
Тормозные колодки задние DELPHI LP1807 INFINITI NISSAN RENAULT SUZUKI
793 ₴
- Готово к отправке
- Код: LP1807
- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
Артикул
LP1807
Бренд
DELPHI
Знак відповідності нормам
E1 90R-01878/947
Номер WVA
23871
Гальмівна система
Akebono
Додатковий виріб/додаткова інформація 2
без протискрипної пластини
Додатковий виріб / додаткова інформація
без приладдя
Матеріал фрикційного покриття
Низькометалев.
Контакт попередження про знос
з акустичною системою попередження про знос
Ширина 1 [мм]
106
Ширина 2 [мм]
105
Висота 1 [мм]
38
Висота 2 [мм]
38
Товщина 1 [мм]
14
Товщина 2 [мм]
14
ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ
INFINITI EX, FX, G, M45, Q50, QX50 I; NISSAN ALTIMA, CUBE, JUKE, LEAF, MAXIMA, MAXIMA VI, MURANO I, MURANO II, PULSAR, QASHQAI I, QUEST, ROGUE 1.2-Electric 02.01-
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | Delphi |
| Код запчасти | LP1807 |
| Состояние | Новое |
| Ширина внутренней накладки | 105.8 мм |
| Ширина наружной накладки | 105.4 мм |
| Высота внутренней накладки | 38 мм |
| Высота внешней накладки | 38 мм |
| Толщина внутренней накладки | 14.2 мм |
| Толщина внешней накладки | 14.2 мм |
| Комплектация колодок | Без аксессуаров |
| Датчик износа колодок | С акустической индикацией |
| Совместимость с маркой | Infiniti, Nissan, Renault, Suzuki |
| Совместимость с моделью | Qashqai, Quest, Tiida, Koleos, EX, FX, G, Murano, Juke, Grand Vitara, Teana, M35, M45, X-Trail |
- Цена: 793 ₴


