
Тормозные колодки DELPHI LP1794 BMW BMW (BRILLIANCE)
1 676 ₴
- Готово к отправке
- Код: LP1794
- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
Артикул
LP1794
Бренд
DELPHI
Знак відповідності нормам
E1 90R-011041/1354
Номер WVA
23312 23347
Гальмівна система
Continental
Додатковий виріб/додаткова інформація 2
з протискрипною пластиною
Додатковий виріб / додаткова інформація
без приладдя
Матеріал фрикційного покриття
Низькометалев.
Контакт попередження про знос
підготовано для індикатора попередження про знос
Ширина 1 [мм]
155
Ширина 2 [мм]
155
Висота 1 [мм]
68
Висота 2 [мм]
68
Товщина 1 [мм]
20
Товщина 2 [мм]
20
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | Delphi |
| Код запчасти | LP1794 |
| Состояние | Новое |
| Ширина внутренней накладки | 155.3 мм |
| Ширина наружной накладки | 155.3 мм |
| Высота внутренней накладки | 67.9 мм |
| Высота внешней накладки | 67.9 мм |
| Толщина внутренней накладки | 19.9 мм |
| Толщина внешней накладки | 19.9 мм |
| Комплектация колодок | Без аксессуаров |
| Датчик износа колодок | С возможностью установки |
| Совместимость с маркой | BMW |
| Совместимость с моделью | X1, Z4, 3, 7-Series, 6 |
- Цена: 1 676 ₴


