
Тормозные колодки передние DELPHI LP1754 SEAT SKODA VW
1 632 ₴
- Готово к отправке
- Код: LP1754
- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
Артикул
LP1754
Бренд
DELPHI
Знак відповідності нормам
E4 90R-01587/1672
Номер WVA
23581 23843
Гальмівна система
TRW
Додатковий виріб/додаткова інформація 2
з протискрипною пластиною
Додатковий виріб / додаткова інформація
без приладдя
Матеріал фрикційного покриття
Низькометалев.
Контакт попередження про знос
з контактом попередження про знос
Ширина 1 [мм]
132
Ширина 2 [мм]
131
Висота 1 [мм]
63
Висота 2 [мм]
63
Товщина 1 [мм]
19
Товщина 2 [мм]
19
Комплект гальмівних колодок передній SEAT CORDOBA, IBIZA III; SKODA FABIA I, FABIA I PRAKTIK, FABIA II, ROOMSTER, ROOMSTER PRAKTIK; VW JETTA III, POLO, POLO IV 1.0-2.0 08.99-05.15
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | Delphi |
| Код запчасти | LP1754 |
| Состояние | Новое |
| Ширина внутренней накладки | 131.8 мм |
| Ширина наружной накладки | 131.4 мм |
| Высота внутренней накладки | 62.6 мм |
| Высота внешней накладки | 62.6 мм |
| Толщина внутренней накладки | 18.8 мм |
| Толщина внешней накладки | 18.8 мм |
| Комплектация колодок | Без аксессуаров |
| Датчик износа колодок | С индикацией |
| Совместимость с маркой | Seat, Volkswagen, Skoda |
| Совместимость с моделью | Cordoba, Polo, Fabia, Roomster, Ibiza |
- Цена: 1 632 ₴


