
Тормозные колодки задние DELPHI LP1747 NISSAN OPEL RENAULT VAUXHALL
891 ₴
- Готово к отправке
- Код: LP1747
- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
Артикул
LP1747
Бренд
DELPHI
Знак відповідності нормам
E1 90R-01878/1051
Номер WVA
23669
Гальмівна система
Bosch
Додатковий виріб/додаткова інформація 2
без протискрипної пластини
Додатковий виріб / додаткова інформація
з приладдям
Матеріал фрикційного покриття
Низькометалев.
Контакт попередження про знос
не підготовано для індикатора попередження про знос
Ширина 1 [мм]
116
Ширина 2 [мм]
116
Висота 1 [мм]
52
Висота 2 [мм]
52
Товщина 1 [мм]
17
Товщина 2 [мм]
17
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | Delphi |
| Код запчасти | LP1747 |
| Состояние | Новое |
| Ширина внутренней накладки | 116 мм |
| Ширина наружной накладки | 116 мм |
| Высота внутренней накладки | 51.5 мм |
| Высота внешней накладки | 51.5 мм |
| Толщина внутренней накладки | 16.7 мм |
| Толщина внешней накладки | 16.7 мм |
| Комплектация колодок | С аксессуарами |
| Датчик износа колодок | Без индикации |
| Совместимость с маркой | Opel, Nissan, Renault |
| Совместимость с моделью | Movano, Interstar, Master |
- Цена: 891 ₴


