
Тормозные колодки передние DELPHI LP1746 NISSAN OPEL RENAULT VAUXHALL
1 112 ₴
- Готово к отправке
- Код: LP1746
- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
Артикул
LP1746
Бренд
DELPHI
Знак відповідності нормам
E4 90R-01465/1225
Номер WVA
23613
Гальмівна система
Bosch
Додатковий виріб/додаткова інформація 2
без протискрипної пластини
Додатковий виріб / додаткова інформація
без приладдя
Матеріал фрикційного покриття
Низькометалев.
Контакт попередження про знос
не підготовано для індикатора попередження про знос
Ширина 1 [мм]
139
Ширина 2 [мм]
139
Висота 1 [мм]
80
Висота 2 [мм]
80
Товщина 1 [мм]
18
Товщина 2 [мм]
18
Комплект гальмівних колодок передній NISSAN INTERSTAR; OPEL MOVANO; RENAULT MASTER II, MASTER PRO 1.9D-3.0D 07.98-
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | Delphi |
| Код запчасти | LP1746 |
| Состояние | Новое |
| Ширина внутренней накладки | 139.1 мм |
| Ширина наружной накладки | 138.8 мм |
| Высота внутренней накладки | 79.9 мм |
| Высота внешней накладки | 79.9 мм |
| Толщина внутренней накладки | 18 мм |
| Толщина внешней накладки | 18 мм |
| Комплектация колодок | Без аксессуаров |
| Датчик износа колодок | Без индикации |
| Совместимость с маркой | Opel, Nissan, Renault |
| Совместимость с моделью | Movano, Interstar, Master |
- Цена: 1 112 ₴


