
Тормозные колодки задние DELPHI LP1745 AUDI CITROËN DS EMGRAND MG MG (SAIC) PEUGEOT PEUGEOT (DF-PSA) RENAULT R
991 ₴
- Готово к отправке
- Код: LP1745
- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
Артикул
LP1745
Бренд
DELPHI
Знак відповідності нормам
E1 90R-02A0285/0382
Номер WVA
23980
Гальмівна система
TRW
Додатковий виріб/додаткова інформація 2
з протискрипною пластиною
Додатковий виріб / додаткова інформація
без приладдя
Матеріал фрикційного покриття
Низькометалев.
Контакт попередження про знос
не підготовано для індикатора попередження про знос
Ширина 1 [мм]
94
Ширина 2 [мм]
94
Висота 1 [мм]
57
Висота 2 [мм]
57
Товщина 1 [мм]
16
Товщина 2 [мм]
16
Комплект гальмівних колодок задн FIAT TALENTO; NISSAN NV300, PRIMASTAR; OPEL VIVARO A, VIVARO B; RENAULT TRAFIC II, TRAFIC III; VW TRANSPORTER IV 1.6D-2.8 09.90-
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | Delphi |
| Код запчасти | LP1745 |
| Состояние | Новое |
| Ширина внутренней накладки | 93.6 мм |
| Ширина наружной накладки | 93.6 мм |
| Высота внутренней накладки | 57.3 мм |
| Высота внешней накладки | 57.3 мм |
| Толщина внутренней накладки | 16 мм |
| Толщина внешней накладки | 16 мм |
| Комплектация колодок | Без аксессуаров |
| Датчик износа колодок | Без индикации |
| Совместимость с маркой | Renault, Volkswagen, Opel, Nissan, Fiat |
| Совместимость с моделью | California, Trafic, Primastar, Transporter, Vivaro, NV300 |
- Цена: 991 ₴


