
Тормозные колодки передние DELPHI LP1744 RENAULT
1 191 ₴
- Готово к отправке
- Код: LP1744
- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
Артикул
LP1744
Бренд
DELPHI
Знак відповідності нормам
E1 90R-01881/1002
Номер WVA
23172
Гальмівна система
TRW
Додатковий виріб/додаткова інформація 2
з протискрипною пластиною
Додатковий виріб / додаткова інформація
без приладдя
Матеріал фрикційного покриття
Низькометалев.
Контакт попередження про знос
не підготовано для індикатора попередження про знос
Ширина 1 [мм]
129
Ширина 2 [мм]
129
Висота 1 [мм]
56
Висота 2 [мм]
56
Товщина 1 [мм]
17
Товщина 2 [мм]
17
Комплект гальмівних колодок передній RENAULT CLIO II, LAGUNA I, MEGANE I, MEGANE I CLASSIC, MEGANE I COACH, MEGANE II, MEGANE SCENIC, SAFRANE II, SCENIC I 1.4-3.0 01.96-06.09
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | Delphi |
| Код запчасти | LP1744 |
| Состояние | Новое |
| Ширина внутренней накладки | 129 мм |
| Ширина наружной накладки | 129 мм |
| Высота внутренней накладки | 55.6 мм |
| Высота внешней накладки | 55.6 мм |
| Толщина внутренней накладки | 17 мм |
| Толщина внешней накладки | 17 мм |
| Комплектация колодок | Без аксессуаров |
| Датчик износа колодок | Без индикации |
| Совместимость с маркой | Renault |
| Совместимость с моделью | Laguna, Safrane, Scenic, Clio, Megane |
- Цена: 1 191 ₴


