
Тормозные колодки передние DELPHI LP1723 CADILLAC CHEVROLET FIAT OPEL SAAB
1 332 ₴
- Готово к отправке
- Код: LP1723
- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
Артикул
LP1723
Бренд
DELPHI
Знак відповідності нормам
E1 90R-01881/1004
Номер WVA
23402
Гальмівна система
Continental
Додатковий виріб/додаткова інформація 2
з протискрипною пластиною
Додатковий виріб / додаткова інформація
без приладдя
Матеріал фрикційного покриття
Низькометалев.
Контакт попередження про знос
підготовано для індикатора попередження про знос
Ширина 1 [мм]
156
Ширина 2 [мм]
155
Висота 1 [мм]
70
Висота 2 [мм]
71
Товщина 1 [мм]
20
Товщина 2 [мм]
20
Комплект гальмівних колодок передній CADILLAC BLS; FIAT CROMA; OPEL ASTRA H, ASTRA H GTC, SIGNUM, VECTRA C, VECTRA C GTS; SAAB 9-3, 9-3X 1.6-2.8 10.99-
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | Delphi |
| Код запчасти | LP1723 |
| Состояние | Новое |
| Ширина внутренней накладки | 156.5 мм |
| Ширина наружной накладки | 155.1 мм |
| Высота внутренней накладки | 69.7 мм |
| Высота внешней накладки | 70.7 мм |
| Толщина внутренней накладки | 20 мм |
| Толщина внешней накладки | 20 мм |
| Комплектация колодок | Без аксессуаров |
| Датчик износа колодок | С возможностью установки |
| Совместимость с маркой | Opel, Chevrolet, Fiat, Cadillac, Saab |
| Совместимость с моделью | Signum, Astra, 9-3X, Zafira , Croma, 9-3, Vectra |
- Цена: 1 332 ₴


