
Тормозные колодки задние DELPHI LP1691 CHRYSLER CITROËN DODGE JEEP LANCIA MITSUBISHI MITSUBISHI (GAC) PEUGEOT
881 ₴
- Готово к отправке
- Код: LP1691
- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
Артикул
LP1691
Бренд
DELPHI
Знак відповідності нормам
E9 90R-01825/267
Номер WVA
23582 23583
Гальмівна система
Akebono
Додатковий виріб/додаткова інформація 2
без протискрипної пластини
Додатковий виріб / додаткова інформація
з приладдям
Матеріал фрикційного покриття
Низькометалев.
Контакт попередження про знос
з акустичною системою попередження про знос
Ширина 1 [мм]
91
Ширина 2 [мм]
112
Висота 1 [мм]
45
Висота 2 [мм]
45
Товщина 1 [мм]
16
Товщина 2 [мм]
16
Комплект гальмівних колодок задн CHRYSLER 200, SEBRING; CITROEN C4 AIRCROSS, C-CROSSER, C-CROSSER ENTERPRISE; DODGE AVENGER, CALIBER; JEEP COMPASS, PATRIOT; LANCIA FLAVIA 1.6-3.8 04.00-
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | Delphi |
| Код запчасти | LP1691 |
| Состояние | Новое |
| Ширина внутренней накладки | 91.4 мм |
| Ширина наружной накладки | 111.7 мм |
| Высота внутренней накладки | 44.8 мм |
| Высота внешней накладки | 44.8 мм |
| Толщина внутренней накладки | 16.1 мм |
| Толщина внешней накладки | 16.1 мм |
| Комплектация колодок | С аксессуарами |
| Датчик износа колодок | С акустической индикацией |
| Совместимость с маркой | Citroen, Peugeot, Dodge, Lancia, Jeep, Chrysler |
| Совместимость с моделью | Compass, ASX, Lancer, Caliber, Avenger, Flavia, C-Crosser, Outlander, Pajero, Sebring, 4007, 4008, Patriot, Grandis |
- Цена: 881 ₴


