
Тормозные колодки передние DELPHI LP1687 VOLVO C70 I, S70, V70 I, XC70 I 2.3-2.5D 11.96-10.05
1 124 ₴
- Готово к отправке
- Код: LP1687
- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
Артикул
LP1687
Бренд
DELPHI
Знак відповідності нормам
E1 90R-01881/689
Номер WVA
20676 23106 23107
Гальмівна система
Continental
Додатковий виріб/додаткова інформація 2
з протискрипною пластиною
Додатковий виріб / додаткова інформація
без приладдя
Матеріал фрикційного покриття
Низькометалев.
Контакт попередження про знос
не підготовано для індикатора попередження про знос
Ширина 1 [мм]
157
Ширина 2 [мм]
156
Висота 1 [мм]
74
Висота 2 [мм]
74
Товщина 1 [мм]
20
Товщина 2 [мм]
20
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Код запчасти | LP1687 |
| Состояние | Новое |
| Производитель | Delphi |
| Комплектация колодок | Без аксессуаров |
| Датчик износа колодок | Без индикации |
| Ширина внутренней накладки | 156.6 мм |
| Ширина наружной накладки | 156.3 мм |
| Высота внутренней накладки | 74.2 мм |
| Высота внешней накладки | 74.2 мм |
| Толщина внутренней накладки | 20 мм |
| Толщина внешней накладки | 20 мм |
| Совместимость с маркой | Volvo |
| Совместимость с моделью | C70, V70, S70, XC70 |
- Цена: 1 124 ₴


