
Тормозные колодки передние DELPHI LP1673 OPEL VAUXHALL
970 ₴
- Готово к отправке
- Код: LP1673
- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
Артикул
LP1673
Бренд
DELPHI
Знак відповідності нормам
E1 90R-01881/459
Номер WVA
23063 23064 23066 23
Гальмівна система
Continental
Додатковий виріб/додаткова інформація 2
з протискрипною пластиною
Додатковий виріб / додаткова інформація
без приладдя
Матеріал фрикційного покриття
Низькометалев.
Контакт попередження про знос
з акустичною системою попередження про знос
Ширина 1 [мм]
178
Ширина 2 [мм]
160
Висота 1 [мм]
62
Висота 2 [мм]
63
Товщина 1 [мм]
17
Товщина 2 [мм]
17
Комплект гальмівних колодок передній OPEL ASTRA F, ASTRA F CLASSIC, ASTRA G, ASTRA G CLASSIC 1.2-2.0D 08.94-12.09
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | Delphi |
| Код запчасти | LP1673 |
| Состояние | Новое |
| Ширина внутренней накладки | 178 мм |
| Ширина наружной накладки | 160 мм |
| Высота внутренней накладки | 62.1 мм |
| Высота внешней накладки | 62.8 мм |
| Толщина внутренней накладки | 16.7 мм |
| Толщина внешней накладки | 16.7 мм |
| Комплектация колодок | Без аксессуаров |
| Датчик износа колодок | С акустической индикацией |
| Совместимость с маркой | Opel |
| Совместимость с моделью | Astra |
- Цена: 970 ₴


