
Тормозные колодки передние DELPHI LP1652 LAND ROVER
1 455 ₴
- Готово к отправке
- Код: LP1652
- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
Артикул
LP1652
Бренд
DELPHI
Знак відповідності нормам
E9 90R-01841/892
Номер WVA
23615
Гальмівна система
TRW
Додатковий виріб/додаткова інформація 2
з протискрипною пластиною
Додатковий виріб / додаткова інформація
з приладдям
Матеріал фрикційного покриття
Низькометалев.
Контакт попередження про знос
не підготовано для індикатора попередження про знос
Ширина 1 [мм]
132
Ширина 2 [мм]
132
Висота 1 [мм]
62
Висота 2 [мм]
62
Товщина 1 [мм]
18
Товщина 2 [мм]
18
Комплект гальмівних колодок передній LAND ROVER FREELANDER I 1.8/2.0D/2.5 02.98-10.06
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | Delphi |
| Код запчасти | LP1652 |
| Состояние | Новое |
| Ширина внутренней накладки | 131.7 мм |
| Ширина наружной накладки | 131.6 мм |
| Высота внутренней накладки | 62.3 мм |
| Высота внешней накладки | 62.3 мм |
| Толщина внутренней накладки | 18.2 мм |
| Толщина внешней накладки | 18.2 мм |
| Комплектация колодок | С аксессуарами |
| Датчик износа колодок | Без индикации |
| Совместимость с маркой | Land Rover |
| Совместимость с моделью | Freelander |
- Цена: 1 455 ₴


