
Тормозные колодки DELPHI LP1616 задние/передние IVECO RENAULT RENAULT TRUCKS
1 234 ₴
- Готово к отправке
- Код: LP1616
- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
Артикул
LP1616
Бренд
DELPHI
Знак відповідності нормам
E9 90R-01841/2908
Номер WVA
29121
Гальмівна система
Brembo
Додатковий виріб/додаткова інформація 2
з протискрипною пластиною
Додатковий виріб / додаткова інформація
з приладдям
Матеріал фрикційного покриття
Низькометалев.
Контакт попередження про знос
підготовано для індикатора попередження про знос
Ширина 1 [мм]
165
Ширина 2 [мм]
164
Висота 1 [мм]
66
Висота 2 [мм]
66
Товщина 1 [мм]
20
Товщина 2 [мм]
20
Комплект гальмівних колодок задн/передній IVECO DAILY CITYS, DAILY I, DAILY II, DAILY III, DAILY IV, DAILY LINE, DAILY TOURYS, DAILY V, DAILY VI; RVI MASCOTT; RENAULT MASCOTT 2.3D-Electric 01.85-
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | Delphi |
| Код запчасти | LP1616 |
| Состояние | Новое |
| Ширина внутренней накладки | 164.9 мм |
| Ширина наружной накладки | 164.5 мм |
| Высота внутренней накладки | 66.3 мм |
| Высота внешней накладки | 66.3 мм |
| Толщина внутренней накладки | 20 мм |
| Толщина внешней накладки | 20 мм |
| Комплектация колодок | С аксессуарами |
| Датчик износа колодок | С возможностью установки |
| Совместимость с маркой | Renault, Iveco |
| Совместимость с моделью | Mascott, Daily |
- Цена: 1 234 ₴


