
Тормозные колодки передние DELPHI LP1610 CITROËN NISSAN PEUGEOT RENAULT
991 ₴
- Готово к отправке
- Код: LP1610
- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
Артикул
LP1610
Бренд
DELPHI
Знак відповідності нормам
E1 90R-01881/573
Номер WVA
21980
Гальмівна система
Bosch
Додатковий виріб/додаткова інформація 2
з протискрипною пластиною
Додатковий виріб / додаткова інформація
з приладдям
Матеріал фрикційного покриття
Низькометалев.
Контакт попередження про знос
не підготовано для індикатора попередження про знос
Ширина 1 [мм]
131
Ширина 2 [мм]
131
Висота 1 [мм]
47
Висота 2 [мм]
47
Товщина 1 [мм]
17
Товщина 2 [мм]
17
Комплект гальмівних колодок передній CITROEN XSARA; NISSAN KUBISTAR; PEUGEOT 306; RENAULT KANGOO, KANGOO EXPRESS 1.2-1.9D 03.96
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | Delphi |
| Код запчасти | LP1610 |
| Состояние | Новое |
| Ширина внутренней накладки | 131 мм |
| Ширина наружной накладки | 130.8 мм |
| Высота внутренней накладки | 47.3 мм |
| Высота внешней накладки | 47.3 мм |
| Толщина внутренней накладки | 17 мм |
| Толщина внешней накладки | 17 мм |
| Комплектация колодок | С аксессуарами |
| Датчик износа колодок | Без индикации |
| Совместимость с маркой | Citroen, Peugeot, Nissan, Renault |
| Совместимость с моделью | Xsara, 306, Kubistar, Kangoo |
- Цена: 991 ₴


