
Тормозные колодки передние DELPHI LP1609 CHEVROLET OPEL VAUXHALL
970 ₴
- Готово к отправке
- Код: LP1609
- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
Артикул
LP1609
Бренд
DELPHI
Знак відповідності нормам
E1 90R-01881/1199
Номер WVA
23358
Гальмівна система
Wagner
Додатковий виріб/додаткова інформація 2
з протискрипною пластиною
Додатковий виріб / додаткова інформація
без приладдя
Матеріал фрикційного покриття
Низькометалев.
Контакт попередження про знос
з акустичною системою попередження про знос
Ширина 1 [мм]
148
Ширина 2 [мм]
148
Висота 1 [мм]
61
Висота 2 [мм]
61
Товщина 1 [мм]
18
Товщина 2 [мм]
18
Комплект гальмівних колодок передній CHEVROLET TRANS SPORT, VENTURE; OPEL SINTRA; PONTIAC MONTANA 2.2-3.9 08.96-12.09
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | Delphi |
| Код запчасти | LP1609 |
| Состояние | Новое |
| Ширина внутренней накладки | 148.1 мм |
| Ширина наружной накладки | 148.1 мм |
| Высота внутренней накладки | 61.1 мм |
| Высота внешней накладки | 61.1 мм |
| Толщина внутренней накладки | 17.5 мм |
| Толщина внешней накладки | 17.5 мм |
| Комплектация колодок | Без аксессуаров |
| Датчик износа колодок | С акустической индикацией |
| Совместимость с маркой | Pontiac, Opel, Buick, Cadillac, Chevrolet |
| Совместимость с моделью | Seville, Sintra, Grand Prix, Trans Sport, Park Avenue, Regal , Impala, Deville, Eldorado |
- Цена: 970 ₴


