
Тормозные колодки передние DELPHI LP1608 BMW 5 (E39) 2.0-3.5 09.95-05.04
1 191 ₴
- Готово к отправке
- Код: LP1608
- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
Артикул
LP1608
Бренд
DELPHI
Знак відповідності нормам
E1 90R-01881/749
Номер WVA
21676 21677
Гальмівна система
Continental
Додатковий виріб/додаткова інформація 2
з протискрипною пластиною
Додатковий виріб / додаткова інформація
без приладдя
Матеріал фрикційного покриття
Низькометалев.
Контакт попередження про знос
підготовано для індикатора попередження про знос
Ширина 1 [мм]
156
Ширина 2 [мм]
156
Висота 1 [мм]
64
Висота 2 [мм]
64
Товщина 1 [мм]
20
Товщина 2 [мм]
20
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | Delphi |
| Код запчасти | LP1608 |
| Состояние | Новое |
| Ширина внутренней накладки | 155.5 мм |
| Ширина наружной накладки | 156.4 мм |
| Высота внутренней накладки | 63.9 мм |
| Высота внешней накладки | 63.9 мм |
| Толщина внутренней накладки | 19.8 мм |
| Толщина внешней накладки | 19.8 мм |
| Комплектация колодок | Без аксессуаров |
| Датчик износа колодок | С возможностью установки |
| Совместимость с маркой | BMW |
- Цена: 1 191 ₴


