
Тормозной диск передний Brembo Painted disk NISSAN JUKE (F15) 1.6 2010.06-2019.12
2 778 ₴
- Готово к отправке
- Код: 09.B565.11
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Висота | 44 мм |
| Діаметр центрування | 68 мм |
| Зовнішній діаметр | 280 мм |
| Кількість отворів | 5 |
| Мін. товщина | 22 мм |
| Поверхня | з покриттям |
| Тип гальмівного диска | зі внутрішньою вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 24 мм |
Оригінальні номери
- NISSAN 402061KA2A, 402061KA3A, 402061KA3B
- NISSAN (DFAC) 402063DA0A, 402063DA0B
Застосовність
- NISSAN BLUEBIRD SYLPHY / SYLPHY III (B17), JUKE (F15), PULSAR Хетчбек (C13), SENTRA VII (B17), TIIDA Хетчбек (C12)
- NISSAN (DFAC) TIIDA Хетчбек (C12)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Назначение | Передние колеса |
| Тип | Вентилируемые |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | BREMBO |
| Страна производитель | Италия |
| Код запчасти | 09.B565.11 |
| Состояние | Новое |
| Число отверстий | 5 шт |
| Высота | 44 мм |
| Толщина | 24 мм |
| Покрытие дисков | С покрытием |
| Совместимость с маркой | Nissan |
| Совместимость с моделью | Bluebird, Tiida, Juke, Pulsar, Sentra |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Nissan |
Информация для заказа
- Цена: 2 778 ₴


