
Тормозной диск передний Brembo Painted disk ТOYOTA CAMRY ЛІФТБЕК (_V5_) 2.5
2 789 ₴
- Готово к отправке
- Код: 09.A417.11
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Висота | 49 мм |
| Діаметр центрування | 62 мм |
| Зовнішній діаметр | 296 мм |
| Кількість отворів | 5 |
| Мін. товщина | 25 мм |
| Момент затягування | 103 Н·м |
| Поверхня | з покриттям |
| Тип гальмівного диска | зі внутрішньою вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 28 мм |
Оригінальні номери
- LEXUS 4351233130, 4351233140
- TOYOTA 4351202250, 4351206090, 4351206120, 4351206121, 4351206140, 4351233130, 4351233140, 4351242050, 4351242090, 4351242100
- TOYOTA (FAW) 435120R030
Застосовність
- EMGRAND EC8
- LEXUS ES (_V4_), ES (_V6_)
- TOYOTA AURIS (_E15_), AURIS (_E18_), AURIS Універсал (_E18_), AURION (_V4_), AURION (_V5_), AVALON Ліфтбек (_X3_), CAMRY Ліфтбек (_V4_), CAMRY Ліфтбек (_V5_), MIRAI (JPD1_), PRIUS PLUS (_W4_), RAV 4 III (_A3_), RAV 4 IV (_A4_), RAV 4 IV VAN (_A4_)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Назначение | Передние колеса |
| Тип | Вентилируемые |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | BREMBO |
| Страна производитель | Италия |
| Код запчасти | 09.A417.11 |
| Состояние | Новое |
| Число отверстий | 5 шт |
| Высота | 49 мм |
| Толщина | 28 мм |
| Покрытие дисков | С покрытием |
| Совместимость с маркой | Lexus, Toyota |
| Совместимость с моделью | Aurion, EC8, Auris, Avalon, Camry, RAV4, Prius, Mirai, ES |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Toyota |
Информация для заказа
- Цена: 2 789 ₴


