
Тормозной диск передний Brembo Painted disk BMW 5 TOURING(E39) 01/97-05/04
3 121 ₴
- Готово к отправке
- Код: 09.6924.11
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Висота | 76 мм |
| Діаметр центрування | 79 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Зовнішній діаметр | 296 мм |
| Кількість отворів | 5 |
| Мін. товщина | 20,4 мм |
| Момент затягування | 120 Н·м |
| Обробка | з високим вмістом вуглецю |
| Поверхня | з покриттям |
| Тип гальмівного диска | зі внутрішньою вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 22 мм |
Оригінальні номери
Застосовність
- BMW 5 (E39), 5 Touring (E39)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Назначение | Передние колеса |
| Тип | Вентилируемые |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | BREMBO |
| Страна производитель | Италия |
| Код запчасти | 09.6924.11 |
| Состояние | Новое |
| Число отверстий | 5 шт |
| Высота | 76 мм |
| Толщина | 22 мм |
| Конструктивные особенности | С болтами/винтами |
| Покрытие дисков | С покрытием |
| Совместимость с маркой | BMW |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | BMW |
| Модель | 5-Series |
Информация для заказа
- Цена: 3 121 ₴


