
Тормозной диск передний Brembo Painted disk FIAT DOBLO ФУРГОН/МІНІВЕН (223_)
1 907 ₴
- Готово к отправке
- Код: 09.5843.11
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Висота | 41 мм |
| Діаметр центрування | 59 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Зовнішній діаметр | 257 мм |
| Кількість отворів | 4 |
| Мін. товщина | 20,2 мм |
| Момент затягування | 98 Н·м |
| Поверхня | з покриттям |
| Тип гальмівного диска | зі внутрішньою вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 22 мм |
Оригінальні номери
- ALFA ROMEO 46401356, 46831041, 52015293
- CITROEN 1606321980, 1618879780, 424974, 4249E5, 4249L2
- FIAT 46401356, 46542383, 46831041, 5154237AA, 51896287, 51896288, 52063172, 59064264
- LANCIA 46401356, 51896287, 51896288
- PEUGEOT 1606321980, 1618879780, 424973, 4249E5, 4249L2
Застосовність
- ALFA ROMEO MITO (955_)
- CITROEN NEMO Мінівен, NEMO Фургон/мінівен (AA_)
- FIAT BRAVO II (198_), DOBLO Мінівен (119_, 223_), DOBLO Фургон/мінівен (223_), DOBLO Автобус (263_), FIORINO Мінівен (225_), FIORINO Фургон/мінівен (225_), IDEA (350_), IDEA Van (350_), LINEA (323_, 110_), PANDA (169_), PANDA (312_, 319_), PANDA VAN (312_, 519_), PUNTO (188_), QUBO (225_), STILO (192_), STILO Multi Wagon (192_), 500 (312_), 500 C (312_)
- LANCIA DEDRA (835_), DEDRA SW (835_), MUSA (350_), YPSILON (843_), YPSILON (312_)
- PEUGEOT BIPPER (AA_), BIPPER TEPEE
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Назначение | Передние колеса |
| Тип | Вентилируемые |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | BREMBO |
| Страна производитель | Италия |
| Код запчасти | 09.5843.11 |
| Состояние | Новое |
| Число отверстий | 4 шт |
| Высота | 41 мм |
| Толщина | 22 мм |
| Конструктивные особенности | С болтами/винтами |
| Покрытие дисков | С покрытием |
| Совместимость с маркой | Citroen, Alfa Romeo, Peugeot, Lancia, Fiat |
| Совместимость с моделью | Doblo, MiTo, Linea, 500 C, Bravo, Punto, Stilo, Nemo, Ypsilon, Fiorino, Dedra, 500 |
Информация для заказа
- Цена: 1 907 ₴


