
Свеча зажигания (14 F-7 DU EA 0,8) BERU OPEL OMEGA A LOTUS R
147 ₴
- Готово к отправке
- Код: Z63
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Відст. між електрод. | 0,8 мм |
| Довжина нарізі | 19 мм |
| Можливість самостійного пакування, див. специфікацію | |
| Пусковий момент від | 20 Н·м |
| Пусковий момент до | 30 Н·м |
| Розмір нарізі | M14x1,25 |
| Свічка запалювання | 1-масовий електрод |
| Свічка запалювання | з пласкою ущільнювальною поверхнею |
| Техн. інформаційний номер | 14 F-7 DU |
| Технологія з’єднання | SAE |
| ШЗ | 16 mm |
Посилання
Оригінальні номери
- ALFA ROMEO 60512848, 60597490, 71736273
- CITROEN 96 020 779
- FIAT 60512848, 60597490
- LANCIA 60512848, 60597490
- MERCEDES-BENZ A 003 159 16 03, A 003 159 40 03, A 003 159 60 03
- PEUGEOT 5962 C8, 5962 F8, 5962 H3
- RENAULT 77 00 737 612, 77 00 869 200, 77 01 414 039, 77 01 414 062, 77 01 414 065, 77 01 414 118
- SAAB 75 04 442
- SEAT X 0394 940 50
- SKODA BBC 057 010
Застосовність
- ALFA ROMEO 75 (162_), 155 (167_), 164 (164_)
- AUSTIN MAESTRO Fastback (XC), MONTEGO (XE), MONTEGO Універсал (XE)
- CITROEN AX (ZA-_), C15 Фургон/мінівен (VD_)
- PEUGEOT 405 I (15B)
- RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_), SAFRANE I (B54_), 19 I (B/C53_), 19 II (B/C53_)
- SAAB 900 I (AC4, AM4)
- SEAT IBIZA I (21A), MALAGA (23A), RONDA (22A), TOLEDO I (1L2)
- SKODA FAVORIT (781)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Код запчасти | Z63 |
| Производитель | BorgWarner (BERU) |
Информация для заказа
- Цена: 147 ₴


