
Свеча зажигания (12 FR-7 DU) BERU FIAT PANDA DOBLO IDEA MAREA BR
385 ₴
- Готово к отправке
- Код: Z234
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Відст. між електрод. | 0,9 мм |
| Довжина нарізі | 19 мм |
| Можливість самостійного пакування, див. специфікацію | |
| Пусковий момент від | 15 Н·м |
| Пусковий момент до | 25 Н·м |
| Розмір нарізі | M12x1,25 |
| Свічка запалювання | 1-масовий електрод |
| Свічка запалювання | з пласкою ущільнювальною поверхнею |
| Техн. інформаційний номер | 12 FR-7 DU |
| Технологія з’єднання | SAE |
| ШЗ | 16 mm |
Посилання
Оригінальні номери
- DAIHATSU 90048-51197
- FIAT 46461873, 46531917, 46531919, 46799928, 46823299, 55198201, 71377139
- MAZDA 1A02-18-110
- SUZUKI 09482-00527, 90482-00448, 9482369
Застосовність
- ALFA ROMEO MITO (955_)
- DAIHATSU MATERIA (M4_), SIRION (M3_), TERIOS (J2_)
- FIAT BRAVA (182_), BRAVO I (182_), FIORINO Фургон/мінівен (225_), MAREA (185_), MAREA Weekend (185_), PANDA (169_), PANDA Фургон/хетчбек (169_), PUNTO (176_), PUNTO Кабріолет (176_), PUNTO (188_), PUNTO Фургон/хетчбек (188_), GRANDE PUNTO (199_), PUNTO EVO (199_), QUBO (225_), SEICENTO / 600 (187_), 500 (312_), 500 C (312_), 500L (351_, 352_)
- LANCIA Y (840_), YPSILON (843_)
- OPEL COMBO Tour (X12)
- SUZUKI ALTO VI (FF), WAGON R+ Хетчбек (EM)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Код запчасти | Z234 |
| Производитель | BorgWarner (BERU) |
Информация для заказа
- Цена: 385 ₴


