
Свеча зажигания BERU Z183 (14 FR-8 MU2 EA 0,9) HYUNDAI KIA NISSAN
242 ₴
- Готово к отправке
- Код: Z183
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Відст. між електрод. | 0,9 мм |
| Довжина нарізі | 26,5 мм |
| Можливість самостійного пакування, див. специфікацію | |
| Пусковий момент від | 20 Н·м |
| Пусковий момент до | 30 Н·м |
| Розмір нарізі | M14x1,25 |
| Свічка запалювання | 1-масовий електрод |
| Свічка запалювання | з пласкою ущільнювальною поверхнею |
| Техн. інформаційний номер | 14 FR-8 MU2 |
| Технологія з’єднання | SAE |
| ШЗ | 16 mm |
Оригінальні номери
- CITROEN/PEUGEOT 5962 5M
- FIAT 9636393480
- KIA 18841 11051
- PEUGEOT 5960 17
Застосовність
- HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH), SANTA FE II (CM), SONATA V (NF)
- KIA CERATO II Ліфтбек (TD), CERATO KOUP II (TD), MAGENTIS II (MG), SORENTO II (XM), SPORTAGE III (SL)
- NISSAN ALMERA Classic (B10), ALTIMA (L31), PATHFINDER III (R51), PRIMERA Hatchback (P12), PRIMERA (P12), PRIMERA Універсал (WP12)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | BorgWarner (BERU) |
| Код запчасти | Z183 |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Citroen, Acura, Peugeot, Lancia, Lada, Fiat |
| Совместимость с моделью | Niva, 307, 308, Jumpy, Xsara, C4, C5, Zeta, Expert, Legend, 406, 407, 206, Ulysse, Scudo, Xsara Picasso, 607 |
Информация для заказа
- Цена: 242 ₴


