
Свеча зажигания BERU Z170 (14 F-7 DPURU2) 14 F-6 DPUR2 MB W203 210 2.0 2
462 ₴
- Готово к отправке
- Код: Z170
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Відст. між електрод. | 1 мм |
| Довжина нарізі | 19 мм |
| Пусковий момент від | 20 Н·м |
| Пусковий момент до | 30 Н·м |
| Розмір нарізі | M14x1,25 |
| Свічка запалювання | 1-масовий електрод |
| Свічка запалювання | з пласкою ущільнювальною поверхнею |
| Техн. інформаційний номер | 14 F-7 DPURU2 |
| Технологія з’єднання | SAE |
| ШЗ | 16 mm |
Оригінальні номери
- MERCEDES-BENZ A 003 159 93 03, A 003 159 97 03, A 003 159 97 03 26, A 003 159 97 03 98, A 004 159 07 03
Застосовність
- ALFA ROMEO GTV (916_), SPIDER (916_)
- AUDI A8 D3 (4E2, 4E8)
- CHRYSLER CROSSFIRE, CROSSFIRE Roadster
- DAEWOO TOSCA
- DAIMLER DAIMLER XJ (X30_)
- JAGUAR XJ (X308)
- LOTUS ELISE, ELISE 340 R
- MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202), C-CLASS (W203), C-CLASS T-Model (S203), C-CLASS Купе (CL203), CLK (C208), CLK Кабріолет (A208), CLK (C209), CLK Кабріолет (A209), E-CLASS (W210), E-CLASS T-Model (S210), S-CLASS (W220), S-CLASS Купе (C215), SLK (R170), SLK (R171)
- MG MG ZT, MG ZT- T
- MITSUBISHI PAJERO III (V7_W, V6_W), PAJERO III Canvas Top (V6_W, V7_W), PAJERO IV (V8_W, V9_W)
- MORGAN PLUS EIGHT
- RENAULT WIND (E4M_)
- ROVER STREETWISE Хетчбек
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | BorgWarner (BERU) |
| Код запчасти | Z170 |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Citroen, Daihatsu, Volkswagen, Toyota, Dodge, Subaru, Ssang Yong, Fiat, Skoda, Ford, Seat, Geely, Saab, Renault, Pontiac, Plymouth, Peugeot, Opel, Nissan, Changan, Lancia, Honda, Hyundai, Mercedes-Benz, Jeep, Mazda, Maybach, Kia, Lexus, Alfa Romeo, УАЗ, Audi, Cadillac, Chevrolet, Chrysler |
| Совместимость с моделью | Doblo, Bora, Brava, Bravo, Ducato, C-Class, YRV, Yaris, Elantra, Ypsilon, Grand Cherokee, Cuore, ES, Espace, Caddy, Evanda, Calibra, Voyager / Grand Voyager, Captiva, Caravan, V-Class, Carens, Felicia, Carnival, Breeze, Celica, Cerato, Forester, G-Class, Monterey, Getz, Mokka, Golf, Grandeur, Pajero Pinin, HiAce, Vectra, CLS, Impreza, Kadett, Kangoo, 124, Korando, Kyron, L200, Lacetti, Laguna, Lantra, 159 , Legacy, Leganza, Yaris Verso, Magentis, Hunter, Matrix, Megane, Spider, Meriva, Micra, MR2, Musso, Neon, S Coupe, Nubira, Omega, Opirus, Outback, Palio, Stilo, Passat, Pathfinder, Picanto, Prelude, Primera, Prius, Probe, Punto, 406, R-Class, Rezzo, Tigra , Trans Sport, RAV4, Volt , Zafira , Rexton, Rio, S-Class, Xantia, Santa Fe, 605, Signum, e, Sirion, 626, Benni Mini, Sharan, Sonata, Sorento, Speedster, Sportage, SL, Sprinter, Stratus, Sunny, Crossfire, 9-3, A-Class, Toledo, Touran, A4, A6, Transporter, Accent, Civic, CK, Clarus, Clio, Tucson, Combo, Commander, Almera, Astra, Vanette, Corolla, Corsa, Viano, Avensis, Coupe, Aveo, Croma, Vito, Cruze, CTS, B-Class, Berlingo |
Информация для заказа
- Цена: 462 ₴


