
Свеча зажигания BERU ULTRA X TITAN CHEVROLET CAPTIVA / FORD C-MAX FOCUS
352 ₴
- Готово к отправке
- Код: UPT17P
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Відст. між електрод. | 0,75 мм |
| Довжина нарізі | 25 мм |
| Опір від | 3 кОм |
| Опір до | 10 кОм |
| Пусковий момент від | 10 Н·м |
| Пусковий момент до | 20 Н·м |
| Розмір нарізі | M14x1,25 |
| Свічка запалювання | 1-масовий електрод |
| Свічка запалювання | з конічним сідлом |
| Свічка запалювання | Платиновий середній електрод |
| Технологія з’єднання | SAE |
| ШЗ | 16 mm |
| Якість/клас | Poly-V Tit |
Оригінальні номери
Застосовність
- ALFA ROMEO 159 (939_), 159 Sportwagon (939_), BRERA (939_), SPIDER (939_)
- CATERHAM SEVEN (CF)
- CHEVROLET CAPTIVA (C100, C140), HHR, MALIBU (V300), TRAILBLAZER (KC_)
- DODGE CHALLENGER Купе, JOURNEY
- FIAT CROMA (194_)
- FORD ESCORT V (AAL, ABL), ESCORT V Turnier (ANL), ESCORT V Кабріолет (ALL), ESCORT V Ліфтбек (AFL), ESCORT VI (GAL, AAL, ABL), ESCORT VI Ліфтбек (GAL, AFL), ESCORT VI Turnier (GAL, ANL), ESCORT VI Кабріолет (ALL), ESCORT CLASSIC (AAL, ABL), ESCORT CLASSIC Turnier (ANL), FIESTA V (JH_, JD_), FIESTA VI (CB1, CCN), FOCUS I (DAW, DBW), FOCUS I Ліфтбек (DFW), FOCUS I Turnier (DNW), FOCUS III, FOCUS III Turnier, GALAXY II (WA6), KA (RB_), MAVERICK, MONDEO I (GBP), MONDEO I Ліфтбек (GBP), MONDEO I Turnier (BNP), MONDEO II (BAP), MONDEO II Ліфтбек (BFP), MONDEO II Turnier (BNP), MONDEO IV (BA7), MONDEO IV Turnier (BA7), ORION III (GAL), PUMA (EC_), RANGER (TKE), S-MAX (WA6), TOURNEO CONNECT, TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_)
- HUMMER HUMMER H3
- ISUZU ASCENDER
- JAGUAR XF I (X250), XJ (X351)
- LAND ROVER DISCOVERY SPORT (L550), FREELANDER 2 (L359), RANGE ROVER EVOQUE (L538)
- MAZDA 121 III (JASM, JBSM), 3 (BK), 3 (BL), 3 Ліфтбек (BL), 5 (CR19), 5 (CW), 6 Hatchback (GG), 6 Ліфтбек (GG), 6 Station Wagon (GY), 6 Hatchback (GH), 6 Ліфтбек (GH), 6 Універсал (GH), CX-7 (ER), CX-9 (TB), MX-5 III (NC), TRIBUTE (EP)
- MORGAN FOUR FOUR, PLUS FOUR
- OPEL ASTRA G Хетчбек (T98), ASTRA G Ліфтбек (T98), ASTRA G Універсал (T98), ASTRA G Купе (T98), ASTRA G Кабріолет (T98), ASTRA J GTC, ANTARA A (L07), GT Кабріолет (M07), INSIGNIA A (G09), INSIGNIA A Ліфтбек (G09), INSIGNIA A Sports Tourer (G09), SPEEDSTER (E01), VECTRA B Хетчбек (J96), VECTRA B (J96), VECTRA B Універсал (J96), VECTRA C GTS (Z02), VECTRA C (Z02), ZAFIRA A Мінівен (T98)
- SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75), 9-3 Кабріолет (YS3F), 9-3 Універсал (E50), 9-3X (YS3), 9-5 (YS3G), 9-7X
- SUZUKI GRAND VITARA II (JT, TE, TD)
- VOLVO S60 II (134), S80 II (124), V60 I (155), V70 III (135), XC60 I Джип (156)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | BorgWarner (BERU) |
| Код запчасти | UPT17P |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Alfa Romeo, Opel, Dodge, Chevrolet, Hummer, Suzuki, Isuzu, Fiat, Ford, Mazda, Saab |
| Совместимость с моделью | Vectra, Ascender, 3, Brera, TRIBUTE, Orion, Speedster, Transit Connect, Escort, 159 , Captiva, Puma, Fiesta, HHR, 9-7X, Challenger, Focus, Malibu, Trailblazer, Tourneo Connect, Journey, Zafira , Grand Vitara, Maverick, Spider, Astra, Mondeo, Hummer H3, Croma, MX-5, CX-9, CX-7, 6 |
Информация для заказа
- Цена: 352 ₴


