
Тормозные колодки передние ATE 13.0460-7282.2 JEEP MERCEDES-BENZ
5 437 ₴
- Готово к отправке
- Код: 13.0460-7282.2
- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
Артикул
13.0460-7282.2
Бренд
ATE
Ширина [мм]
193,1
Висота [мм]
64,1
Товщина [мм]
21,3
Контакт попередження про знос
без вбудованого контакту попередження про знос
Контакт попередження про знос
з акустичною системою попередження про знос
Гальмівна система
ATE
Знак відповідності нормам
E1 90R-02A0612/0595
ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ
MERCEDES GL (X166), GLE (C292), GLE (W166), GLS (X166), M (W166); DODGE DURANGO; JEEP GRAND CHEROKEE, GRAND CHEROKEE IV 2.2D-6.4 11.10-
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Код запчасти | 13.0460-7282.2 |
| Состояние | Новое |
| Производитель | ATE |
| Ширина | 193.1 мм |
| Высота | 64.1 мм |
| Толщина | 21.3 мм |
| Датчик износа колодок | С акустической индикацией |
| Совместимость с маркой | Mercedes-Benz, Jeep |
| Совместимость с моделью | Grand Cherokee |
- Цена: 5 437 ₴


