
Тормозные колодки задние ATE 13.0460-7274.2 BMW
3 981 ₴
- Готово к отправке
- Код: 13.0460-7274.2
- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
Артикул
13.0460-7274.2
Бренд
ATE
Ширина [мм]
139,5
Висота [мм]
67,8
Товщина [мм]
17,3
Контакт попередження про знос
підготовано для індикатора попередження про знос
Контакт попередження про знос
без контакту попередження про знос
Гальмівна система
ATE
Знак відповідності нормам
E1 90R-02A0525/0501
Наявний код MAPP
№ артикула рекомендованого приладдя
24.8190-0261.2
№ артикула рекомендованого приладдя
24.8190-0299.2
Комплект гальмівних колодок задн BMW 5 GRAN TURISMO (F07), 7 (F01, F02, F03, F04) 2.0D-6.0 02.08-02.17
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | ATE |
| Код запчасти | 13.0460-7274.2 |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 139.5 мм |
| Высота | 67.8 мм |
| Толщина | 17.3 мм |
| Датчик износа колодок | Без индикации |
| Совместимость с маркой | BMW |
| Совместимость с моделью | 7-Series |
- Цена: 3 981 ₴


