
Тормозные колодки ATE 13.0460-7260.2 BMW
4 422 ₴
- Готово к отправке
- Код: 13.0460-7260.2
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| № артикула рекомендованого приладдя | 24.8190-0028.2 |
| № артикула рекомендованого приладдя | 24.8190-0290.2 |
| Висота | 67,8 мм |
| Враховувати габаритні параметри | |
| Гальмівна система | ATE |
| Знак відп. | E1 90R-02A0525/0501 |
| Контакт попередження про знос | без контакту попередження про знос |
| Контакт попередження про знос | підготовано для індикатора попередження про знос |
| Наявний код MAPP | |
| Товщина | 17,3 мм |
| Ширина | 139,5 мм |
Оригінальні номери
- BMW 34 21 6 783 555
Застосовність
- BMW X5 (F15, F85), X6 (E71, E72), X6 (F16, F86)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | ATE |
| Код запчасти | 13.0460-7260.2 |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 139.5 мм |
| Высота | 67.8 мм |
| Толщина | 17.3 мм |
| Датчик износа колодок | Без индикации |
| Совместимость с маркой | BMW |
| Совместимость с моделью | X5, X6 |
Информация для заказа
- Цена: 4 422 ₴


