
Тормозные колодки задние ATE 13.0460-7259.2 MERCEDES-BENZ
2 415 ₴
- Готово к отправке
- Код: 13.0460-7259.2
- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
Артикул
13.0460-7259.2
Бренд
ATE
Ширина 1 [мм]
141,1
Висота 1 [мм]
59,6
Ширина 2 [мм]
139,8
Висота 2 [мм]
57,5
Товщина [мм]
16,7
Контакт попередження про знос
підготовано для індикатора попередження про знос
Контакт попередження про знос
без контакту попередження про знос
Гальмівна система
ATE
Знак відповідності нормам
E9 90R-02A1382/4357
Комплект гальмівних колодок задн MERCEDES CLS (C218), CLS (C219), CLS SHOOTING BRAKE (X218), E T-MODEL (S211), E T-MODEL (S212), E (VF211), E (W211), E (W212), S (C216) 1.8-5.8 10.98-12.17
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | ATE |
| Код запчасти | 13.0460-7259.2 |
| Состояние | Новое |
| Ширина внутренней накладки | 141.1 мм |
| Высота внутренней накладки | 59.6 мм |
| Ширина наружной накладки | 139.8 мм |
| Высота внешней накладки | 57.5 мм |
| Толщина | 16.7 мм |
| Датчик износа колодок | Без индикации |
| Совместимость с маркой | Mercedes-Benz |
| Совместимость с моделью | CLS, S-Class, SL |
- Цена: 2 415 ₴


