
Тормозные колодки передние ATE 13.0460-7242.2 AUDI SEAT VW
4 058 ₴
- Готово к отправке
- Код: 13.0460-7242.2
- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
Артикул
13.0460-7242.2
Бренд
ATE
Ширина 1 [мм]
155,1
Висота 1 [мм]
72,0
Товщина 1 [мм]
19,8
Ширина 2 [мм]
155,1
Висота 2 [мм]
67,0
Товщина 2 [мм]
21,3
Контакт попередження про знос
з контактом попередження про знос
Кількість індикаторів зносу [на вісь]
1
Довжина контакту попереджувального сигналу [мм]
155
Гальмівна система
ATE
Знак відповідності нормам
E1 90R-02A0334/0381
Комплект гальмівних колодок передній AUDI Q3; SEAT ALHAMBRA; VW SHARAN, TIGUAN 1.4-2.0D 09.07-
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | ATE |
| Код запчасти | 13.0460-7242.2 |
| Состояние | Новое |
| Ширина внутренней накладки | 155.1 мм |
| Высота внутренней накладки | 72 мм |
| Толщина внутренней накладки | 19.8 мм |
| Ширина наружной накладки | 155.1 мм |
| Высота внешней накладки | 67 мм |
| Толщина внешней накладки | 21.3 мм |
| Датчик износа колодок | С индикацией |
| Число индикаторов износа | 1 |
| Совместимость с маркой | Seat, Volkswagen, Audi |
| Совместимость с моделью | Sharan, Alhambra, Tiguan, Q3 |
- Цена: 4 058 ₴


