
Тормозные колодки передние ATE 13.0460-7239.2 BMW
5 978 ₴
- Готово к отправке
- Код: 13.0460-7239.2
- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
Артикул
13.0460-7239.2
Бренд
ATE
Ширина 1 [мм]
193,0
Висота 1 [мм]
79,0
Товщина 1 [мм]
19,0
Ширина 2 [мм]
193,0
Висота 2 [мм]
79,0
Товщина 2 [мм]
20,0
Контакт попередження про знос
підготовано для індикатора попередження про знос
Контакт попередження про знос
без контакту попередження про знос
Гальмівна система
ATE
Знак відповідності нормам
E1 90R-02A0612/0537
Наявний код MAPP
№ артикула рекомендованого приладдя
24.8190-0270.2
№ артикула рекомендованого приладдя
24.8190-0291.2
Комплект гальмівних колодок передній BMW X5 (E70), X6 (E71, E72) 3.0/3.0D/4.8 10.06-07.14
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | ATE |
| Код запчасти | 13.0460-7239.2 |
| Состояние | Новое |
| Ширина внутренней накладки | 193 мм |
| Высота внутренней накладки | 79 мм |
| Толщина внутренней накладки | 19 мм |
| Ширина наружной накладки | 193 мм |
| Высота внешней накладки | 79 мм |
| Толщина внешней накладки | 20 мм |
| Датчик износа колодок | Без индикации |
| Совместимость с маркой | BMW |
| Совместимость с моделью | X5, X6 |
- Цена: 5 978 ₴


