
Тормозные колодки передние ATE 13.0460-7236.2 VW
3 065 ₴
- Готово к отправке
- Код: 13.0460-7236.2
- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
Артикул
13.0460-7236.2
Бренд
ATE
Ширина 1 [мм]
155,0
Висота 1 [мм]
73,3
Товщина 1 [мм]
19,7
Ширина 2 [мм]
156,2
Висота 2 [мм]
74,8
Товщина 2 [мм]
18,7
Контакт попередження про знос
з контактом попередження про знос
Кількість індикаторів зносу [на вісь]
1
Довжина контакту попереджувального сигналу [мм]
195
Гальмівна система
ATE
Знак відповідності нормам
E1 90R-02A0465/0816
Тормозные колодки ATE 13.0460-7236.2 VW CALIFORNIA T5 Camper (7EC, 7EF, 7EG, 7HF)CALIFORNIA T6 Camper (SGC, SGG, SHC)MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN)MULTIVAN T6 (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN)TRANSPORTER T5 Автобус (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ)TRANSPORTER T5 Платформа/шасі (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD,TRANSPORTER T5 Фургон (7HA, 7HH, 7EA, 7EH)TRANSPORTER T6 / CARAVELLE T6 Автобус (SGB, SGJ, SHB, SHJ)TRANSPORTER T6 Платформа/шасі (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJD, SJE,TRANSPORTER T6 Фургон (SGA, SGH
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | ATE |
| Код запчасти | 13.0460-7236.2 |
| Состояние | Новое |
| Ширина внутренней накладки | 155 мм |
| Высота внутренней накладки | 73.3 мм |
| Толщина внутренней накладки | 19.7 мм |
| Ширина наружной накладки | 156.2 мм |
| Высота внешней накладки | 74.8 мм |
| Толщина внешней накладки | 18.7 мм |
| Датчик износа колодок | С индикацией |
| Число индикаторов износа | 1 |
| Совместимость с маркой | Volkswagen |
| Совместимость с моделью | Transporter, Multivan |
- Цена: 3 065 ₴


