
Тормозные колодки задние ATE 13.0460-7232.2 BMW
4 167 ₴
- Готово к отправке
- Код: 13.0460-7232.2
- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
Артикул
13.0460-7232.2
Бренд
ATE
Ширина 1 [мм]
121,8
Висота 1 [мм]
57,8
Товщина 1 [мм]
17,3
Ширина 2 [мм]
121,8
Висота 2 [мм]
58,0
Товщина 2 [мм]
17,3
Діаметр хомута ресори [мм]
30
Контакт попередження про знос
підготовано для індикатора попередження про знос
Контакт попередження про знос
без контакту попередження про знос
Гальмівна система
ATE
Знак відповідності нормам
E1 90R-02A0525/0487
Наявний код MAPP
№ артикула рекомендованого приладдя
24.8190-0028.2
№ артикула рекомендованого приладдя
24.8190-0269.2
Комплект гальмівних колодок задн BMW X5 (E70), X5 (F15, F85), X6 (E71, E72), X6 (F16, F86) 2.0-3.0D 10.06-07.19
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | ATE |
| Код запчасти | 13.0460-7232.2 |
| Состояние | Новое |
| Ширина внутренней накладки | 121.8 мм |
| Высота внутренней накладки | 57.8 мм |
| Толщина внутренней накладки | 17.3 мм |
| Ширина наружной накладки | 121.8 мм |
| Высота внешней накладки | 58 мм |
| Толщина внешней накладки | 17.3 мм |
| Датчик износа колодок | Без индикации |
| Совместимость с маркой | BMW |
| Совместимость с моделью | X5, X6 |
- Цена: 4 167 ₴


