
Тормозные колодки передние ATE 13.0460-7228.2 FORD LAND ROVER VOLVO
2 999 ₴
- Готово к отправке
- Код: 13.0460-7228.2
- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
Артикул
13.0460-7228.2
Бренд
ATE
Ширина 1 [мм]
156,3
Висота 1 [мм]
72,0
Товщина 1 [мм]
19,3
Ширина 2 [мм]
155,1
Висота 2 [мм]
66,6
Товщина 2 [мм]
20,3
Контакт попередження про знос
не підготовано для індикатора попередження про знос
Контакт попередження про знос
без контакту попередження про знос
Гальмівна система
ATE
Знак відповідності нормам
E1 90R-02A0335/0283
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | ATE |
| Код запчасти | 13.0460-7228.2 |
| Состояние | Новое |
| Ширина внутренней накладки | 156.3 мм |
| Высота внутренней накладки | 72 мм |
| Толщина внутренней накладки | 19.3 мм |
| Ширина наружной накладки | 155.1 мм |
| Высота внешней накладки | 66.6 мм |
| Толщина внешней накладки | 20.3 мм |
| Датчик износа колодок | Без индикации |
| Совместимость с маркой | Volvo, Land Rover, Ford |
| Совместимость с моделью | S-Max, V70, S60, Freelander, XC70, Mondeo, S80, Galaxy, Range Rover Evoque |
- Цена: 2 999 ₴


