
Тормозные колодки передние ATE 13.0460-7220.2 MERCEDES-BENZ
5 746 ₴
- Готово к отправке
- Код: 13.0460-7220.2
- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
Артикул
13.0460-7220.2
Бренд
ATE
Ширина 1 [мм]
192,9
Висота 1 [мм]
69,9
Ширина 2 [мм]
194,3
Висота 2 [мм]
70,0
Товщина [мм]
21,0
Контакт попередження про знос
підготовано для індикатора попередження про знос
Контакт попередження про знос
без контакту попередження про знос
Гальмівна система
ATE
Знак відповідності нормам
E9 90R-02A1259/1400
Наявний код MAPP
№ артикула рекомендованого приладдя
24.8190-0418.2
№ артикула рекомендованого приладдя
24.8190-0425.2
№ артикула рекомендованого приладдя
24.8190-0955.2
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | ATE |
| Код запчасти | 13.0460-7220.2 |
| Состояние | Новое |
| Ширина внутренней накладки | 192.9 мм |
| Высота внутренней накладки | 69.9 мм |
| Ширина наружной накладки | 194.3 мм |
| Высота внешней накладки | 70 мм |
| Толщина | 21 мм |
| Датчик износа колодок | Без индикации |
| Совместимость с маркой | Mercedes-Benz |
| Совместимость с моделью | R-Class |
- Цена: 5 746 ₴


