
Тормозные колодки задние ATE 13.0460-7195.2 MAZDA OPEL SAAB VAUXHALL VOLVO
1 896 ₴
- Готово к отправке
- Код: 13.0460-7195.2
- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
Артикул
13.0460-7195.2
Бренд
ATE
Ширина [мм]
123,0
Висота [мм]
52,0
Товщина [мм]
16,6
Контакт попередження про знос
не підготовано для індикатора попередження про знос
Контакт попередження про знос
без контакту попередження про знос
Дотримуватися вказівок з монтажу
Гальмівна система
ATE
Знак відповідності нормам
E9 90R-02A1382/2272
Комплект гальмівних колодок задн VOLVO C30, C70 II, S40 II, V40, V50; FORD C-MAX, C-MAX II, FOCUS C-MAX, FOCUS II, FOCUS III, FOCUS IV, GRAND C-MAX, KUGA II, KUGA III 1.0-Electric 12.01-
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | ATE |
| Код запчасти | 13.0460-7195.2 |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 123 мм |
| Высота | 52 мм |
| Толщина | 16.6 мм |
| Датчик износа колодок | Без индикации |
| Совместимость с маркой | Volvo, Opel, Ford, Mazda, Saab |
| Совместимость с моделью | Signum, V40, S40, GT, V50, Vectra, 3, 9-3X, Tourneo Connect / Grand Tourneo Connect, C-Max, Transit Connect, 9-3, C30, C70, Kuga, Focus |
- Цена: 1 896 ₴


