
Тормозные колодки передние ATE 13.0460-7193.2 FORD MAZDA VOLVO
2 580 ₴
- Готово к отправке
- Код: 13.0460-7193.2
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
Артикул
13.0460-7193.2
Бренд
ATE
Ширина 1 [мм]
155,1
Висота 1 [мм]
62,4
Ширина 2 [мм]
156,3
Висота 2 [мм]
67,0
Товщина [мм]
18,1
Контакт попередження про знос
не підготовано для індикатора попередження про знос
Контакт попередження про знос
без контакту попередження про знос
Гальмівна система
ATE
Знак відповідності нормам
E1 90R-02A0334/0371
Знак відповідності нормам
E9 90R-02A1162/0947
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | ATE |
| Код запчасти | 13.0460-7193.2 |
| Состояние | Новое |
| Ширина внутренней накладки | 155.1 мм |
| Высота внутренней накладки | 62.4 мм |
| Ширина наружной накладки | 156.3 мм |
| Высота внешней накладки | 67 мм |
| Толщина | 18.1 мм |
| Датчик износа колодок | Без индикации |
| Совместимость с маркой | Volvo, Mazda, Ford |
| Совместимость с моделью | V40, S40, V50, 3, Tourneo Connect / Grand Tourneo Connect, C-Max, Transit Connect, C30, C70, Kuga, Focus |
Информация для заказа
- Цена: 2 580 ₴


