
Тормозные колодки передние ATE 13.0460-7184.2 AUDI SEAT SKODA VW
2 956 ₴
- Готово к отправке
- Код: 13.0460-7184.2
- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
Артикул
13.0460-7184.2
Бренд
ATE
Ширина 1 [мм]
155,1
Висота 1 [мм]
66,0
Ширина 2 [мм]
156,3
Висота 2 [мм]
71,3
Товщина [мм]
20,6
Контакт попередження про знос
з контактом попередження про знос
Довжина контакту попереджувального сигналу [мм]
155
Кількість індикаторів зносу [на вісь]
1
Гальмівна система
ATE
Знак відповідності нормам
E1 90R-02A0334/0194
Комплект гальмівних колодок передній AUDI A1, A3; SEAT ALTEA, ALTEA XL, IBIZA IV, IBIZA IV SC, IBIZA IV ST, LEON, TOLEDO III, TOLEDO IV; SKODA FABIA II, FABIA III, OCTAVIA II 1.0-Electric 02.03-
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | ATE |
| Код запчасти | 13.0460-7184.2 |
| Состояние | Новое |
| Ширина внутренней накладки | 155.1 мм |
| Высота внутренней накладки | 66 мм |
| Ширина наружной накладки | 156.3 мм |
| Высота внешней накладки | 71.3 мм |
| Толщина | 20.6 мм |
| Датчик износа колодок | С индикацией |
| Число индикаторов износа | 1 |
| Совместимость с маркой | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Совместимость с моделью | Beetle, Jetta, Octavia, Yeti, Passat, Eos, Superb, Caddy, Polo, Fabia, Leon, Toledo, Rapid, A1, Touran, A3, Golf, Roomster, Altea, Scirocco, Ibiza |
- Цена: 2 956 ₴


