
Тормозные колодки задние ATE 13.0460-7174.2 BMW
3 208 ₴
- Готово к отправке
- Код: 13.0460-7174.2
- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
Артикул
13.0460-7174.2
Бренд
ATE
Ширина [мм]
121,8
Висота 1 [мм]
59,2
Висота 2 [мм]
57,8
Товщина [мм]
17,3
Діаметр хомута ресори [мм]
25
Контакт попередження про знос
підготовано для індикатора попередження про знос
Контакт попередження про знос
без контакту попередження про знос
Гальмівна система
ATE
Знак відповідності нормам
E1 90R-02A0525/0487
Наявний код MAPP
№ артикула рекомендованого приладдя
24.8190-0274.2
№ артикула рекомендованого приладдя
24.8190-0275.2
Комплект гальмівних колодок задн BMW 5 (E60), 5 (E61), 6 (E63), 6 (E64) 2.0-3.0D 12.01-12.10
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | ATE |
| Код запчасти | 13.0460-7174.2 |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 121.8 мм |
| Высота внутренней накладки | 59.2 мм |
| Высота внешней накладки | 57.8 мм |
| Толщина | 17.3 мм |
| Датчик износа колодок | Без индикации |
| Совместимость с маркой | BMW |
| Совместимость с моделью | 6 |
- Цена: 3 208 ₴


