
Тормозные колодки задние ATE 13.0460-7169.2 BMW
3 882 ₴
- Готово к отправке
- Код: 13.0460-7169.2
- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
Артикул
13.0460-7169.2
Бренд
ATE
Ширина [мм]
139,5
Висота [мм]
67,8
Товщина [мм]
17,3
Контакт попередження про знос
підготовано для індикатора попередження про знос
Контакт попередження про знос
без контакту попередження про знос
Гальмівна система
ATE
Знак відповідності нормам
E1 90R-02A0525/0501
Наявний код MAPP
№ артикула рекомендованого приладдя
24.8190-0028.2
№ артикула рекомендованого приладдя
24.8190-0231.2
№ артикула рекомендованого приладдя
24.8190-0265.2
№ артикула рекомендованого приладдя
24.8190-0269.2
№ артикула рекомендованого приладдя
24.8190-0274.2
№ артикула рекомендованого приладдя
24.8190-0275.2
№ артикула рекомендованого приладдя
24.8190-0279.2
№ артикула рекомендованого приладдя
24.8190-0285.2
№ артикула рекомендованого приладдя
24.8190-0290.2
Комплект гальмівних колодок задн BENTLEY AZURE II; BMW 1 (E82), 3 (E90), 3 (E92), 5 (E60), 5 (E61), 6 (E63), 6 (E64), 7 (E65, E66, E67), X5 (E70), X5 (F15, F85), X6 (E71, E72) 2.5-6.8 07.01-
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | ATE |
| Код запчасти | 13.0460-7169.2 |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 139.5 мм |
| Высота | 67.8 мм |
| Толщина | 17.3 мм |
| Датчик износа колодок | Без индикации |
| Совместимость с маркой | BMW |
| Совместимость с моделью | X5, X6, 3, 7-Series, 6 |
- Цена: 3 882 ₴


