
Тормозные колодки передние ATE 13.0460-7167.2 BMW
4 167 ₴
- Готово к отправке
- Код: 13.0460-7167.2
- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
Артикул
13.0460-7167.2
Бренд
ATE
Ширина [мм]
155,1
Висота [мм]
68,3
Товщина [мм]
20,3
Контакт попередження про знос
підготовано для індикатора попередження про знос
Контакт попередження про знос
без контакту попередження про знос
Кількість ресор
4
Гальмівна система
ATE
Знак відповідності нормам
E1 90R-02A0334/0269
Наявний код MAPP
№ артикула рекомендованого приладдя
24.8190-0230.2
№ артикула рекомендованого приладдя
24.8190-0271.2
№ артикула рекомендованого приладдя
24.8190-0272.2
№ артикула рекомендованого приладдя
24.8190-0273.2
Комплект гальмівних колодок передній BMW 1 (E82), 3 (E90), 3 (E92), 3 (E93), 5 (E60), 5 (E61), 6 (E63), 6 (E64), 7 (E65, E66, E67) 2.0-6.0 07.01-12.13
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | ATE |
| Код запчасти | 13.0460-7167.2 |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 155.1 мм |
| Высота | 68.3 мм |
| Толщина | 20.3 мм |
| Датчик износа колодок | Без индикации |
| Совместимость с маркой | BMW |
| Совместимость с моделью | 3, 7-Series, 6 |
- Цена: 4 167 ₴


