
Тормозные колодки передние ATE 13.0460-7142.2 FORD MAZDA TOYOTA
1 676 ₴
- Готово к отправке
- Код: 13.0460-7142.2
- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
Артикул
13.0460-7142.2
Бренд
ATE
Ширина 1 [мм]
151,3
Висота 1 [мм]
58,2
Ширина 2 [мм]
150,1
Висота 2 [мм]
61,0
Товщина [мм]
17,8
Контакт попередження про знос
не підготовано для індикатора попередження про знос
Контакт попередження про знос
без контакту попередження про знос
Гальмівна система
ATE
Знак відповідності нормам
E9 90R-02A1211/4237
Комплект гальмівних колодок передній FORD FIESTA IV, FIESTA V, FIESTA/MINIVAN, FUSION, KA, PUMA, STREET KA; MAZDA 121 III, 2; TOYOTA YARIS 1.0-1.8D 08.95-
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | ATE |
| Код запчасти | 13.0460-7142.2 |
| Состояние | Новое |
| Ширина внутренней накладки | 151.3 мм |
| Высота внутренней накладки | 58.2 мм |
| Ширина наружной накладки | 150.1 мм |
| Высота внешней накладки | 61 мм |
| Толщина | 17.8 мм |
| Датчик износа колодок | Без индикации |
| Совместимость с маркой | Toyota, Mazda, Ford |
| Совместимость с моделью | Fusion, Puma, Fiesta, Yaris |
- Цена: 1 676 ₴


