
Тормозные колодки ATE 13.0460-7135.2 VOLVO
1 896 ₴
- Готово к отправке
- Код: 13.0460-7135.2
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Висота | 53,7 мм |
| Гальмівна система | ATE |
| Знак відп. | E1 90R-02A0498/0776 |
| Контакт попередження про знос | без контакту попередження про знос |
| Контакт попередження про знос | не підготовано для індикатора попередження про знос |
| Наявний код MAPP | |
| Товщина | 17,5 мм |
| Ширина 1 | 123,6 мм |
| Ширина 2 | 122,4 мм |
Оригінальні номери
Застосовність
- VOLVO S60 I (384), S80 I (184), V70 I (875, 876), V70 II (285), XC70 I Cross Country (295)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | ATE |
| Код запчасти | 13.0460-7135.2 |
| Состояние | Новое |
| Ширина внутренней накладки | 123.6 мм |
| Ширина наружной накладки | 122.4 мм |
| Высота | 53.7 мм |
| Толщина | 17.5 мм |
| Датчик износа колодок | Без индикации |
| Совместимость с маркой | Volvo |
| Совместимость с моделью | S60, V70, S80, XC70 |
Информация для заказа
- Цена: 1 896 ₴


