
Тормозные колодки передние ATE 13.0460-7110.2 AUDI SEAT SKODA VW
2 656 ₴
- Готово к отправке
- Код: 13.0460-7110.2
- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
Артикул
13.0460-7110.2
Бренд
ATE
Ширина [мм]
156,3
Висота [мм]
74,0
Товщина [мм]
19,8
Товщина 2 [мм]
20,3
Контакт попередження про знос
з контактом попередження про знос
Кількість індикаторів зносу [на вісь]
2
Довжина контакту попереджувального сигналу [мм]
200
Гальмівна система
ATE
Знак відповідності нормам
E9 90R-02A1259/1629
Комплект гальмівних колодок передній AUDI A4 B5, A4 B6, A4 B7, A6 C5, A6 C6; SEAT EXEO, EXEO ST; SKODA SUPERB I; VW PASSAT B5, PASSAT B5.5 1.6-4.2 11.94-05.13
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Назначение | Передние колеса |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | ATE |
| Код запчасти | 13.0460-7110.2 |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 156.3 мм |
| Высота | 74 мм |
| Толщина | 19.8 мм |
| Толщина внешней накладки | 20.3 мм |
| Датчик износа колодок | С индикацией |
| Число индикаторов износа | 2 |
| Совместимость с маркой | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Совместимость с моделью | Superb, A4, A6, Passat |
- Цена: 2 656 ₴


