
Тормозные колодки задние ATE 13.0460-7090.2 BMW
2 337 ₴
- Готово к отправке
- Код: 13.0460-7090.2
- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
Артикул
13.0460-7090.2
Бренд
ATE
Ширина [мм]
123,0
Висота [мм]
44,9
Товщина [мм]
17,3
Контакт попередження про знос
підготовано для індикатора попередження про знос
Контакт попередження про знос
без контакту попередження про знос
Гальмівна система
ATE
Знак відповідності нормам
E1 90R-02A0498/0352
Наявний код MAPP
№ артикула рекомендованого приладдя
24.8190-0218.2
№ артикула рекомендованого приладдя
24.8190-0222.2
Комплект гальмівних колодок задн BMW 5 (E39) 2.0-4.4 09.95-05.04
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | ATE |
| Код запчасти | 13.0460-7090.2 |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 123 мм |
| Высота | 44.9 мм |
| Толщина | 17.3 мм |
| Датчик износа колодок | Без индикации |
| Совместимость с маркой | BMW |
- Цена: 2 337 ₴


