
Тормозные колодки передние ATE 13.0460-7089.2 BMW
3 176 ₴
- Готово к отправке
- Код: 13.0460-7089.2
- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
Артикул
13.0460-7089.2
Бренд
ATE
Ширина 1 [мм]
155,1
Висота 1 [мм]
63,5
Ширина 2 [мм]
154,6
Висота 2 [мм]
63,5
Товщина [мм]
20,3
Контакт попередження про знос
підготовано для індикатора попередження про знос
Контакт попередження про знос
без контакту попередження про знос
Гальмівна система
ATE
Знак відповідності нормам
E1 90R-02A0334/0293
Наявний код MAPP
№ артикула рекомендованого приладдя
24.8190-0219.2
Комплект гальмівних колодок передній BMW 5 (E39) 2.0-3.5 09.95-05.04
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | ATE |
| Код запчасти | 13.0460-7089.2 |
| Состояние | Новое |
| Ширина внутренней накладки | 155.1 мм |
| Высота внутренней накладки | 63.5 мм |
| Ширина наружной накладки | 154.6 мм |
| Высота внешней накладки | 63.5 мм |
| Толщина | 20.3 мм |
| Датчик износа колодок | Без индикации |
| Совместимость с маркой | BMW |
- Цена: 3 176 ₴


