
Тормозные колодки передние ATE 13.0460-7086.2 MERCEDES-BENZ
2 348 ₴
- Готово к отправке
- Код: 13.0460-7086.2
- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
Артикул
13.0460-7086.2
Бренд
ATE
Ширина 1 [мм]
150,1
Висота 1 [мм]
66,2
Ширина 2 [мм]
151,3
Висота 2 [мм]
59,8
Товщина [мм]
19,8
Контакт попередження про знос
підготовано для індикатора попередження про знос
Контакт попередження про знос
без контакту попередження про знос
Гальмівна система
ATE
Знак відповідності нормам
E1 90R-02A0334/0520
Наявний код MAPP
№ артикула рекомендованого приладдя
24.8190-0401.2
Комплект гальмівних колодок передній MERCEDES C T-MODEL (S202), C (W202), CLK (A208), CLK (C208), E T-MODEL (S210), E (W210), SLK (R170) 2.0-3.0D 05.93-04.04
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | ATE |
| Код запчасти | 13.0460-7086.2 |
| Состояние | Новое |
| Ширина внутренней накладки | 150.1 мм |
| Высота внутренней накладки | 66.2 мм |
| Ширина наружной накладки | 151.3 мм |
| Высота внешней накладки | 59.8 мм |
| Толщина | 19.8 мм |
| Датчик износа колодок | Без индикации |
| Совместимость с маркой | Mercedes-Benz |
| Совместимость с моделью | C-Class |
- Цена: 2 348 ₴


