
Тормозные колодки задние ATE 13.0460-7079.2 BMW LAND ROVER
2 844 ₴
- Готово к отправке
- Код: 13.0460-7079.2
- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
Артикул
13.0460-7079.2
Бренд
ATE
Ширина [мм]
123,0
Висота [мм]
59,2
Товщина [мм]
17,3
Контакт попередження про знос
підготовано для індикатора попередження про знос
Контакт попередження про знос
без контакту попередження про знос
Гальмівна система
ATE
Знак відповідності нормам
E1 90R-02A0525/0487
Знак відповідності нормам
E9 90R-02A1163/0785
Наявний код MAPP
№ артикула рекомендованого приладдя
24.8190-0209.2
№ артикула рекомендованого приладдя
24.8190-0218.2
№ артикула рекомендованого приладдя
24.8190-0221.2
№ артикула рекомендованого приладдя
24.8190-0226.2
№ артикула рекомендованого приладдя
24.8190-0228.2
№ артикула рекомендованого приладдя
24.8190-0241.2
№ артикула рекомендованого приладдя
24.8190-0245.2
№ артикула рекомендованого приладдя
24.8190-1308.2
Комплект гальмівних колодок задн BMW 3 (E46), 5 (E39), 7 (E38), X3 (E83), X5 (E53), Z4 (E85), Z4 (E86), Z8 (E52); LAND ROVER RANGE ROVER III 2.0-5.4 03.94-08.12
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | ATE |
| Код запчасти | 13.0460-7079.2 |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 123 мм |
| Высота | 59.2 мм |
| Толщина | 17.3 мм |
| Датчик износа колодок | Без индикации |
| Совместимость с маркой | Land Rover, BMW |
| Совместимость с моделью | Z4, X3, X5, Range Rover, 3, Z8, 7-Series |
- Цена: 2 844 ₴


