
Тормозные колодки передние ATE 13.0460-7078.2 BMW 5 (E39), 7 (E38), X3 (E83), X5 (E53) 2.0-4.9 03.94-08.11
4 323 ₴
- Готово к отправке
- Код: 13.0460-7078.2
- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
Артикул
13.0460-7078.2
Бренд
ATE
Ширина [мм]
156,3
Висота [мм]
73,2
Товщина [мм]
19,5
Контакт попередження про знос
підготовано для індикатора попередження про знос
Контакт попередження про знос
без контакту попередження про знос
Гальмівна система
ATE
Знак відповідності нормам
E1 90R-02A0334/0382
Наявний код MAPP
№ артикула рекомендованого приладдя
24.8190-0208.2
№ артикула рекомендованого приладдя
24.8190-0219.2
№ артикула рекомендованого приладдя
24.8190-0225.2
№ артикула рекомендованого приладдя
24.8190-0254.2
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | ATE |
| Код запчасти | 13.0460-7078.2 |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 156.3 мм |
| Высота | 73.2 мм |
| Толщина | 19.5 мм |
| Датчик износа колодок | Без индикации |
| Совместимость с маркой | BMW |
| Совместимость с моделью | X3, X5, 7-Series |
- Цена: 4 323 ₴


